Kooli ja lasteaia paketid

Lastele suunatud pakkumised on mõeldud ennekõike pere noorematele. Paketid on samaaegselt harivad ja meelelahutuslikud ning pakuvad erinevaid vaba aja veetmise võimalusi nii sünnipäevalistele kui ka lasteaia- või kooligruppidele.

NÕIARIIGI KÜLASTUS
20 lapse kohta 2 saatjat tasuta
Saabude Nõiariiki võtame Teid vastu ja tutvustame meie valdusi. Keskseks tegevuseks on luuaviske võistlus, parimatele auhinnad 
Kestvus ca 1h
Hind: 80€  (grupile kuni 20 inimest) iga järgnev 5€/ inimene

 

 

AVASTUSRETK KOOS KUNKSMOORI JA KAPTEN TRUMMIGA
20 lapse kohta 2 saatjat tasuta

 

Nüüd kutsuvad Kunksmoor ja kapten Trumm teid Nõiariiki!

Ühel tuulisel ööl maandus Kunksmoori kollane õhupall keset Nõiariiki. Muud ei jäänudki tal üle, kui paluda  lahkelt pererahvalt öömaja.  Hommikul päevavalges selgus, et  Kunksmoori kollane õhupall on katki läinud. Kuna edasi rännata ei saanud, otsustas lõbus nõiamoor seda riiki lähemalt uurida. Kunksmoor avastas  Nõiariigis palju erinevaid taimi ja puid.  Juhtus nii, et mõnda taime ta veel ei tundnudki. Kuna Kunksmoorile hakkas Nõiariigis väga meeldima, kutsus ta siia ka kapten Trummi. Kohe sedavõrd hakkas meeldima, et paluti riigiperelt luba siia elama jääda, vähemalt niikauaks, kuni tuleb jälle isu oma kollase õhupalliga rändama minna.

Et kõigil külalistel ikka jõudu ja jaksamist oleks kostitab Kunksmoor külalisi tee ja pannkoogiga ning tutvustab külalistele lugusid oma elust ja tegemistest.

Otsime üles Kunksmoori õhupalli, kui veab, leiame üles kadunud rahapaja. 

Külastame luuamäge kus meisterdame õnne toova luua.

Retk lõpeb kapten Trummi vaatluspunktis.

 

Tegevus toimub õues, valida sobiv riietus ja mugavad jalatsid!
Kestvus ca 1,5h

Programm on mõeldud lastele vanuses 2-10 a.
Hind: 300€ grupile kuni 20 inimest 

 


 

Liikluslinna külastus
Ootame Sind sõpradega maailma kõige väiksemasse ”Siseliikluslinna” Võrumaal Urvaste vallas, kus saate õppida liiklust, sõita põrkeautodega ja nautida kõike, mis ühe linna juurde kuulub.

Liikluslinn ongi nagu päris linn. Tänavad, ristmikud, ülekäigurajad, liiklusmärgid, puud, muru, lilled ja isegi valgusfoorid on ehtsad. Liikluslinnas saavad sõita täiskasvanud suurte akuautodega ja lapsed väikeste autodega. Linnas sõidab ringi 25 väiksemat ja suuremat akudel töötavat põrkeautot.

1200 ruutmeetri suuruses ja New Yorgi linnavaadetega liikluslinnas on ka bensiinijaam, kus saab mängult autot tankida. Samuti on liikluslinnas politsei, kartser, kohvik. Saab ka käia autokinos ja Ergo Kindlustuses. Autokino esimene rida kujutab eht ameerikalikku autokino, kus filmi saab vaadata põrkeautos istudes. Rõdurida on aga nagu päris kinos, toolidega. Loomulikult jooksevad liikluslinnakeses temaatilised liiklus õppefilmid.

On olemas ka päris SkyPlus diskoteek, mis on seest varustatud erinevate kõverpeeglitega, seal käib tants ja trall. Tantsimise ajal on võimalik ennast naerutada kõverpeeglisse vaadates.

Kestvus:

10 inimest - 45 minutit;

15 inimest 1 tund;

20 inimest 1,5 tundi;

30 inimest 2 tundi.

Tähelepanu õpetajad - meie poolt pakutavad tegevused saab vaevata ühendada õppeprogrammiga!

Hind: 15€/inimene (vanuses 3-12, grupile al 20 inimest)
Hind sisaldab 10 minutit sõitu autodega, jalgrattalinnas vigursõitu, tuubimäge ja juhendajat 
20 lapse kohta 2 saatjat tasuta

Juurdeostetav lisasõit 3 €/žetoon (5 minutit).

Liikluslinn asub Nõiariigist 3km lisainfo www.liikluslinn.ee

 Lisaks on võimalik tellida toitlustus Nõiariigi köögist.

Info ja broneerimine +372 533 322 53, info@noiariik.ee