Mis toimub Nõiariigis

AVATUD:

Nõiariik on avatud aastaringselt, kuid teatud perioodil ainult ettetellimisel, seega soovitame oma külastus natukene varem paika panna ja nõiaperega kooskõlastada. See tagab kindluse, et soovitud päeval saame Teid vastu võtta.

 

Lisainfot Nõiariigi broneeringute kohta saab e-maili teel info@noiariik.ee 

telefonil +372 5333 22 53 perenaine Maria Vahtel, Peremees Aivo Värton +372 50 45 066

Nõiariik Võrumaal pakub tegevusi kõigile - peredele, väikestele gruppidele, sünnipäevalistele. Lisaks korraldame firmadele suvepäevi, talvepäevi ja seminare.

Kui soovid külastada ja ööbida maailma kõige väiksemas ja erilisemas riigis, siis sea sammud Uhtjärve Ürgoru Nõiariigi poole Võrumaal. Sind võtab vastu nõiapere, kes tutvustab Nõiariigi valdusi ja räägib erinevaid legende. Pakume ka majutust - mõnusad toad põhihoonetes ja neile, kes soovivad veidi ekstreemsust, on pakkuda omamoodi ööbimist kanajalgadel majakestes(suvehooajal). 

Aktiivseid vaba aja tegevusi jätkub sulle, perele või sõpruskonnale terveks päevaks, ent on üks ainulaadne spordiala, luuavise, mis tuleb Nõiariigis viibides kindlasti järgi proovida.

Pakume ettetellimisel ka toitlustusvõimalust alates 10in - Nõiaköök toidab kõhtu hea ja paremaga ning üllatab just Nõiariigile omapäraste roogadega.

Info ja broneerimine +372 533 322 53, info@noiariik.ee