Kuhu veel minna?

 

Urvaste vald

Urvaste valla näol on tegemist idüllilise väikse vallaga, kus viimastel andmetel elab 1328 elanikku. Nagu ühele korralikule vallale omane, on Urvaste vallas oma kool, kolm raamatukogu, rahvamaja, mitu aktiivset ühendust, erinevad ettevõtted ja aktiivne kogudus. Ei puudu ka vaatamisväärsused nagu näiteks Tamme-Lauri tamm, Urvaste kirik ja Uhtjärv. Selle juures on kõige parem see, et kõik need asjad on Nõiariigi lähiümbruses!

     

 

Liikluslinn

Urvaste vallas Uue-Antslas asuva Liikluslinna näol on tegemist maailma kõige väiksema siseliikluslinnaga. Liikluslinnas saavad nii väiksed kui suured õppida liiklust, sõita põrkeautodega ja nautida kõike, mis ühe linna juurde kuulub. See linn ei kuulu ainult lastele, vaid seal on omad võimalused ka suurtel.

   

 

Pokumaa

Pokumaa on Edgar Valteri idee järgi rajatud teemapark, kus on kolm põnevat tegevuspaika: Pokukoda, Padasoomäe, Hauka talukoht. Pokukojas on Sul võimalik tutvuda lähemalt Edgar Valteri loominguga - saad näha Pokuraamatu originaalillustratsioone ja õlimaale, Edgar Valteri lasteraamatute tegelasi nukudena ja ise pokuks kehastuda. Samuti on põnev vaadata Pokukoja sisekujundust ja huvitavaid sisustusdetaile ja Väikses Pokus olevat fotonäitust. Padasoomäelt saavad alguse matkarajad ning Haukal on võimalus külakiigel kiikuda, kuuetahulises püstkojas mõtteid mõlgutada või toreda seltskonnaga isegi piknikku pidada.

   

Info ja broneerimine +372 533 322 53, info@noiariik.ee