Tere tulemast Uhtjärve Ürgoru Nõiariiki!

Uhtjärve Ürgoru Nõiariik võrumaal on koht kus külalistele pakutakse peoruumi renti, seminarisaali renti, majutusteenust, toitlustust, suurt väliterrassi koos katusealuse lava ja tantsuplatsiga ning ruumika sauna kasutamise võimalust. Nõiariigi üks suurimaid eeliseid on asjaolu, et privaatne ja rahulik koht metsade keskel, kus peod või üritused mööduvad vaid Sinu seltskonnaga ning kutsumata külalisteta.Rentida on võimalik nii peamaja, talumaja või kogu kompleksi.Suurepärane koht sünnipäeva, pulma, suvepäeva või konverentsi korraldamiseks võrumaal.

Kui soovid külastada ja ööbida maailma kõige väiksemas ja erilisemas riigis, siis sea sammud Uhtjärve Ürgoru Nõiariigi poole Võrumaal.

Pakume majutust talvel 50nele ja suvel 100le- mõnusad toad põhihoonetes ja neile, kes soovivad veidi ekstreemsust, on pakkuda omamoodi ööbimist kanajalgadel majakestes. 

Aktiivseid vaba aja tegevusi jätkub sulle, perele või sõpruskonnale terveks päevaks, ent on üks ainulaadne spordiala, luuavise, mis tuleb Nõiariigis viibides kindlasti järgi proovida.

Lisaks Nõiariigis pakutavatele tegevustele on võimalik külastada lähedalasuvat Liikluslinna, kogupere parki, kus lapsed saavad õppida autosõitu ja liikluseeskirju. Mida täpsemalt Liikluslinn pakub, võid vaadata SIIT.

Video urvaste valla 3 teemaparki

Külastajalt galerii

Info ja broneerimine +372 533 322 53, info@noiariik.ee